شماره تماس : 09216349967

راهنما

راهنما

استفاده از سیستم بازدیدساز و کسب درآمد از بازدید گیو می رنک بسیار آسان می باشد. با این وجود در این قسمت به آموزش استفاده از سیستم افزایش بازدید و کسب درآمد گیو می رنک می پردازیم.
عضویت در سایت

عضویت در سیستم بازدید ساز گیو می رنک بسیار ساده است و در کمتر از یک دقیقه قابل انجام است. شما می توانید با صرف چند ثانیه به عضویت در سیستم بازدید ساز و کسب درآمد گیو می رنک درآیید و هزاران بازدید کننده را به سایت و وبلاگ خود هدایت نمایید و یا به کسب درآمد از بازدید سایت ها بپردازید.

برای عضویت در سایت مطابق شکل پایین بر روی قسمت ثبت نام در بالای سایت کلیک کنید.

ارهنمای عضویت در سیستم بازدید ساز گیو می رنک

در صفحه باز شده، اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق وارد نمایید و سپس بر روی عضویت کلیک کنید. توجه کنید که ایمیل وارد شده و نام و نام خانوادگی خود را به درستی وارد نمایید.

راهنمای عضویت در سیستم کسب درآمد گیو می رنک

سپس با کلیک بر روی قسمت ورود کاربران در بالای سایت، وارد صفحه زیر می شوید که می توانید با ورود اطلاعات خود، وارد سایت شوید.

ورود به سیستم بازدید ساز و کسب درآمد اینترنتی گیو می رنک
ارتقا سطح کاربری

با ارتقا سطح کاربری خود، درآمد حاصل از بازدید شما افزایش خواهد یافت. همچنین کاربران با سطح کاربری بالاتر، هزینه کمتری بابت خرید بازدید کننده برای سایت ها و وبلاگ های خود پرداخت خواهند کرد. میزان تخفیف ها و افزایش درآمد هر سطح کاربری را می توانید در پنل کاربری خود در قسمت پیشخوان کاربری مشاهده نمایید. همچنین هزینه ارتقا به هر سطح کاربری نیز در پیشخوان کاربری قابل مشاهده است.

برای ارتقا سطح کاربری خود، در پنل کاربری از قسمت حساب کاربری بر روی ارتقا حساب کاربری وارد کلیک کنید تا به صفحه ارتقا حساب کاربری وارد شودید. پس از پرداخت هزینه سطح کاربری مورد نظر، سطح کاربری شما به صورت خودکار و آنی برای یک ماه ارتقا خواه یافت.
راهنمای کسب درآمد 

با عضویت در سیستم بازدیدساز گیو می رنک می توانید به کسب درآمد واقعی از اینترنتی بپردازید.

شیوه کسب درآمد اینترنتی در سیستم افزایش بازدید گیو می رنک، کسب درآمد از بازدید سایت ها می باشد که با توجه به آی پی مورد استفاده توسط شخص بازدید کننده و سطح کاربری او، میزان کسب درآمد متغیر است.

همچنین بازدید کنندگان می توانند از چندین سیستم و یا سرور مجازی استفاده نمایند تا به درآمد قابل توجه ماهانه دست یابند.

جهت کسب درآمد باید پس از عضویت در سایت، در پنل کاربری از منو قسمت بازدیدساز را انتخاب نمایید و بر روی بازدید اتوماتیک کلیک کنید.

در صفحه باز شده بر روی دکمه شروع بازدید اتوماتیک کلیک نمایید تا بازدیدها آغاز شود.

برای کسب درآمد نیازی به حضور شما پشت سیستم نمی باشد و بازدیدها به صورت خودکار انجام خواهد شد. فقط باید هر چند وقت یک بار انجام بازدیدها بررسی شود تا در صورت قطعی اینترنت و یا هر مشکل دیگری، دوباره بازدیدها را آغاز نمایید.

درآمد حاصل از بازدیدهای اتوماتیک به کیف درآمد شما منتقل می شود و شما می توانید پس از اینکه درآمد کیف شما به میزان 20 هزارتومان رسید، از منو کاربری و در قسمت حساب کاربری وارد صفحه درخواست واریز درآمد شوید و درآمد خود را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید درآمد حاصل از بازدید خود را به سایت ها و وبلاگ های خود اختصاص دهید. به این منظور از قسمت حساب کاربری به صفحه انتقال درآمد به کیف پول وارد شوید و درآمد حاصل از بازدید خود را به کیف پول خود منتقل نمایید.

حداکثر درآمد قابل کسب برای حساب کاربری برنزی با آی پی ایرانی با استفاده از یک رایانه در یک شبانه روز برابر 18/000 ریال می باشد که این درآمد در طول یک ماه به مقدار 540/000 ریال خواهد رسید.

شما می توانید با ارتقا سطح کاربری خود، افزایش درآمد قابل توجهی داشته باشید.

همچنین می توانید با استفاده از چندین رایانه (و یا سرور مجازی) به بازدید اتوماتیک بپردازید که در این صورت درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

به طور مثال در صورتی که سطح کابری خود را به سطح الماس ارتقا دهید و از 25 رایانه یا سرور مجازی برای بازدید خودکار استفاده کنید، می توانید به درآمد 17/550/000 ریال دست یابید که با رایانه های بیشتر، این میزان افزایش خواهد یافت.
دریافت بازدید رایگان

کاربران سیستم بازدید ساز گیو می رنک می توانند با انجام بازدید خودکار از سایت ها و بلاگ های کاربران دیگر به کسب درآمد بپردازند و درآمد حاصل خود را به بازدید رایگان برای سایت ها و وبلاگ های خود تبدیل نمایند.

برای انجام بازدید در پنل کاربری از قسمت بازدید ساز، بازدید اتوماتیک را انتخاب نمایید و به بازدید از سایت ها و وبلاگ های کاربران دیگر بپردازید.

با انجام بازدید خودکار شما درآمد کسب خواهید کرد که این درامد به کیف درآمد شما واریز می شود. برای اختصاص این بازدید ها به سایت و وبلاگ خود، باید موجودی کیف درآمد خود را از طریق قسمت حساب کاربری » انتقال درآمد به کیف پول، به کیف پول خود منتقل نمایید و سپس این بازدید ها را به سایت ها و وبلاگ های خود اختصاص دهید.
افزودن سایت و وبلاگ جهت دریافت بازدید

به منظور دریافت بازدید برای سایت و وبلاگ خود ابتدا باید کیف پول خود را شارژ نمایید. درسیستم تبادل بازدید گیو می رنک، جهت شارژ کیف پول  دو راه در نظر گرفته شده است.

روش اول شارژ کیف پول از طریق واریز مستقیم می باشد. برای شارژ کیف پول خود در این روش، در پنل کاربری خود به قسمت حساب کاربری » شارژ کیف پول مراجعه نمایید و اقدام به شارژ کیف پول خود به میزان دلخواه نمایید. برای شارژ کیف پول می توانید از بسته های در نظر گرفته شده در این قسمت استفاده کنید تا از هدیه این بسته ها نیز بهره مند شوید.

روش دوم انجام بازدید خودکار از سایت ها و وبلاگ های کاربران است. برای شارژ کیف پول به وسیله این روش، ابتدا از قسمت بازدیدساز » بازدید اتوماتیک، اقدام به بازدید خودکار نمایید که پس از انجام بازدید، درآمد حاصل از آن به کیف درآمد شما واریز می شود و می توانید از قسمت حسابب  کاربری » انتقال درآمد به کیف پول، به شارژ کیف پول خود بپردازید.

پس از شارژ کیف پول خود از قسمت بازدیدساز » افزودن سایت اقدام به اضافه کردن سایت و یا وبلاگ خود نمایید. در این قسمت اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید و سایت خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که هزینه ای پی ایرانی برای هر بازدید بیشتر از آی پی خارجی می باشد. همین طور هر چه مدت زمان بازدید افزایش یابد، هزینه هر بازدید نیز بیشتر می شود.

تمام اطلاعات مالی اعم از هزینه هر بازدید و هزینه های مربوط به سطوح کاربری  را می توانید در پیشخوان خود مشاهده نمایید.

توجه کنید که سیستم افزایش بازدید گیو می رنک کمترین تعرفه را برای هر بازدید نسبت به سیستم های مشابه در نظر گرفته است.

افزودن بازدید کننده به سایت و وبلاگ در سیستم بازدید ساز و کسب درآمد گیو می رنک

پس از افزودن سایت در این قسمت، از طریق پنل کاربری به قسمت بازدیدساز » مدیریت سایت ها بروید و با کلیک بر روی قسمت عملیات که رو به روی سایت اضافه شده قرار دارد، منو عملیاتی سایت مورد نظر را مشاهده نمایید و از طریق این منو اقدام به شارژ تعداد بازدید مورد نیاز برای این سایت و فعال کردن آن نمایید تا بازدید کنندگان به سمت سایت و وبلاگ شما هدایت شوند.

آموزش افزایش بازدید سایت در سیستم بازدیدساز گیو می رنک