شماره تماس : 09216349967

راهنمای کسب درآمد اینترنتی

راهنمای کسب درآمد اینترنتی

با عضویت در سیستم بازدیدساز گیو می رنک می توانید به کسب درآمد واقعی از اینترنتی بپردازید.

شیوه کسب درآمد اینترنتی در سیستم افزایش بازدید گیو می رنک، کسب درآمد از بازدید سایت ها می باشد که با توجه به آی پی مورد استفاده توسط شخص بازدید کننده و سطح کاربری او، میزان کسب درآمد متغیر است.

همچنین بازدید کنندگان می توانند از چندین سیستم و یا سرور مجازی استفاده نمایند تا به درآمد قابل توجه ماهانه دست یابند.

جهت کسب درآمد باید پس از عضویت در سایت، در پنل کاربری از منو قسمت بازدیدساز را انتخاب نمایید و بر روی بازدید اتوماتیک کلیک کنید.

در صفحه باز شده بر روی دکمه شروع بازدید اتوماتیک کلیک نمایید تا بازدیدها آغاز شود.

برای کسب درآمد نیازی به حضور شما پشت سیستم نمی باشد و بازدیدها به صورت خودکار انجام خواهد شد. فقط باید هر چند وقت یک بار انجام بازدیدها بررسی شود تا در صورت قطعی اینترنت و یا هر مشکل دیگری، دوباره بازدیدها را آغاز نمایید.

درآمد حاصل از بازدیدهای اتوماتیک به کیف درآمد شما منتقل می شود و شما می توانید پس از اینکه درآمد کیف شما به میزان 20 هزارتومان رسید، از منو کاربری و در قسمت حساب کاربری وارد صفحه درخواست واریز درآمد شوید و درآمد خود را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید درآمد حاصل از بازدید خود را به سایت ها و وبلاگ های خود اختصاص دهید. به این منظور از قسمت حساب کاربری به صفحه انتقال درآمد به کیف پول وارد شوید و درآمد حاصل از بازدید خود را به کیف پول خود منتقل نمایید.

حداکثر درآمد قابل کسب برای حساب کاربری برنزی با آی پی ایرانی با استفاده از یک رایانه در یک شبانه روز برابر 18/000 ریال می باشد که این درآمد در طول یک ماه به مقدار 540/000 ریال خواهد رسید.

شما می توانید با ارتقا سطح کاربری خود، افزایش درآمد قابل توجهی داشته باشید.

همچنین می توانید با استفاده از چندین رایانه (و یا سرور مجازی) به بازدید اتوماتیک بپردازید که در این صورت درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

به طور مثال در صورتی که سطح کابری خود را به سطح الماس ارتقا دهید و از 25 رایانه یا سرور مجازی برای بازدید خودکار استفاده کنید، می توانید به درآمد 17/550/000 ریال دست یابید که با رایانه های بیشتر، این میزان افزایش خواهد یافت.